سوالات عمومی

‌میتونید از سرویس اکیپ شیم استفاده کنید، اینطوریه که شما در صفحه اصلی وبسایت فرم مربوط به اکیپ شیم رو فرم میکنید و ما سعی می کنیم تیم خوبی برای شما پیدا کنیم!

پیشنهاد جدیِ ما اینه که تعداد افراد مجازِ شرکت‌کننده برای هر بازی که در وبسایت اعلام شده رو جدی بگیرید! تعداد بیشتر از ظرفیت، کیفیت بازی شما رو کاهش میده! با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا، حساسیت بیشتری در رابطه با افزایش تعداد اعضای تیم داریم و از بازی شما در صورت عدم رعایت تعداد بازیکنان جلوگیری می‌کنیم. 

باید هزینه مینیمم افراد اعلام شده در سایت رو پرداخت کنید!

بله! چرا که نه! فقط این که بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه.

خیر! هدف اصلی از بازی اسکیپ‌روم یا اتاق فرار اینه که شما بازی کنید و از بازی لذت می برید! در هیچ کجای دنیا، اتاق فرار با جایزه همراه نیست. 

خیر! مگر این که از بازی انصراف بدید! که تاحالا اتفاق نیافتاده

این مورد رو به تفکیک برای هر بازی، در قسمت اطلاعات اون بازی توضیح دادیم.

خیر! اگر هرگونه مشکل یا بیماری قلبی یا فوبیای تاریکی و فضاهای تنگ دارید، یا این که باردار هستید، اصلا بازی های ترسناک رو امتحان نکنید.

بازی‌های ما در جاهای مختلف شهر هستن! برای اطلاعات هر بازی روی بازی در وبسایت کلیک کنید و همه اطلاعات بازی از جمله آدرسش رو ببنید. همچنین می‌تونید قسمت ارتباط با ما وبسایت رو چک کنید، اونجا آدرس همه بازی‌ها و لینک اپلیکشین مسیریاب قرار داده شده. 

خیر

اتاق فرار یک بازیِ معماییه که در فضای واقعی اتفاق میافته. شما به همراه دوستاتون یک تیم تشکیل میدید، یکی از سناریوهای ما رو انتخاب می‌کنید و درگیر یک ماجرای معمایی می‌شید! این ماجرای معمایی میتونه تم ترسناک، پلیسی، سیاسی یا هر تمِ دیگه ای داشته باشه. بهتون پیشنهاد میکنیم برای دیدن ویدیو مربوط به این سوال اینجا کلیک کنید!

تلفن رزرو بازی‌ها

02126113389

ایمیل دفتر مرکزی

info@escaperoom.ir

برای دریافت اخبار جدید و تخفیف ها، عضو خبرنامه شوید

شبکه های اجتماعی ما