اتاق فرارهای اکشن هیجانی

اتاق فرارهای ترسناک

اتاق فرارهای دلهره آور

اتاق فرارهای رازآلود

اتاق فرارهای ماجراجویی

شعب اصفهان

تیمتون رو بسازید!

اگر تیم کاملی ندارید ولی دوست دارید سرگرمی اتاق فرار رو تجربه کنید، درخواست بدین و منتظر‌ خبر ما باشید.

درباره شعب اتاق فرارهای اصفهان

شعبه مرکزی یا آپادانا در خیابان آپادانا اول (شهید قدوسی) واقع شده است. تاکنون در این شعبه بازی های سلول، اپیدمی، شام آخر و فرشته مرگ، طراحی و اجرا شده است.

بازی سلول، قدیمی ترین بازی اتاق فرار اصفهان به شمار می رود که در تیرماه سال ۱۳۹۶ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط انجمن اوقات فراغت اجرا شده است. این بازی در سال ۱۴۰۱ توسط تیم اتاق فرار انجمن اوقات فراغت مورد بازنگری قرار گرفته و اینک تحت عنوان سلول (Revised)، با سبک تعاملی، نسخه جدیدی از آن در حال اجراست.

بازی کلاسیک معمایی اپیدمی با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در سال ۹۶ راه اندازی شد و پس از سه سال اجرا، در سال ۹۹ به پایان راه خود رسید و اینک منقضی و جایگزین شده است.

بازی شام آخر با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در قالب کلاسیک (معمایی و دلهره آور)، در فروردین ماه ۱۳۹۷ راه اندازی شده که با اندکی تغییرات، همچنان در حال اجرا و مورد استقبال مخاطبان می باشد. 

بازی فرشته مرگ با طراحی تیم همکار انجمن اوقات فراغت، در اواخر سال ۱۴۰۰ راه اندازی شد. این بازی با یک سناریوی تاریخی، ترکیبی است از معماهای نسبتا دشوار، ترس و نقش آفرینی بازیکنان، و به نظر می رسد کامل ترین بازی مجموعه از دیدگاه مخاطبان باشد.

اصفهان
شعبه مرکزی یا آپادانا در خیابان آپادانا اول (شهید قدوسی) واقع شده است. تاکنون در این شعبه بازی های سلول، اپیدمی، شام آخر و فرشته مرگ، طراحی و اجرا شده است. بازی سلول، قدیمی ترین بازی اتاق فرار اصفهان به شمار می رود که در تیرماه سال ۱۳۹۶ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط انجمن اوقات فراغت اجرا شده است. این بازی در سال ۱۴۰۱ توسط تیم اتاق فرار انجمن اوقات فراغت مورد بازنگری قرار گرفته و اینک تحت عنوان سلول (Revised)، با سبک تعاملی، نسخه جدیدی از آن در حال اجراست. بازی کلاسیک معمایی اپیدمی با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در سال ۹۶ راه اندازی شد و پس از سه سال اجرا، در سال ۹۹ به پایان راه خود رسید و اینک منقضی و جایگزین شده است. بازی شام آخر با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در قالب کلاسیک (معمایی و دلهره آور)، در فروردین ماه ۱۳۹۷ راه اندازی شده که با اندکی تغییرات، همچنان در حال اجرا و مورد استقبال مخاطبان می باشد.  بازی فرشته مرگ با طراحی تیم همکار انجمن اوقات فراغت، در اواخر سال ۱۴۰۰ راه اندازی شد. این بازی با یک سناریوی تاریخی، ترکیبی است از معماهای نسبتا دشوار، ترس و نقش آفرینی بازیکنان، و به نظر می رسد کامل ترین بازی مجموعه از دیدگاه مخاطبان باشد.
آپادانا
در شعبه خیابان کاشانی، تا کنون بازی های طاعون، تابوت و احضار طراحی و اجرا شده است. بازی طاعون در تیرماه سال ۱۳۹۸ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط تیم همکار انجمن اوقات فراغت ساخته شد و آغاز به کار کرد. این بازی در سبک معمایی ترسناک طراحی شده است. بازی کلاسیک معمایی تابوت با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در تیرماه سال ۹۸ راه اندازی شد و پس از سه سال اجرا، در سال ۱۴۰۱ در مرحله بازبینی و به‌روزرسانی قرار دارد.  بازی احضار با طراحی گروه اسکیپ روم دات آی آر، در قالب معمایی ترسناک در خردادماه سال ۱۳۹۹ راه اندازی شده و با نظر به عناصر تکنیکی، سناریو و فضاسازی جذابی که دارد، اینک به عنوان محبوب ترین بازی مجموعه در حال اجراست.  به زودی در همین مجموعه از بازی جذاب و البته ترسناک شب سیزدهم نیز رونمایی خواهد شد.
کاشانی
در شعبه خانه اصفهان، میدان نوبهار، تاکنون بازی های سرقت و آواز مردگان، طراحی و اجرا شده است. بازی سرقت در خرداد سال ۱۳۹۹ توسط گروه اسکیپ روم دات آی آر طراحی و توسط تیم همکار انجمن اوقات فراغت ساخته شد و آغاز به کار کرد. این بازی در سبک کلاسیک و ژانر کاراگاهی طراحی شده است. بازی آواز مردگان با طراحی گروه همکار انجمن اوقات فراغت در قالب معمایی ترسناک در سال ۱۴۰۱ راه اندازی شده است. از جمله ویژگی های این بازی، مساحت بزرگتر و تنوع فضاهای بازی و نیز دکوراسیون و فضاسازی جذابی است که دارد.
خانه اصفهان

اتاق فرارهای غیرفعال اصفهان

اتاق فرار اصفهان


مردادماه سال 1396، آغاز اتاق فرار اصفهان بود، با بازی سلول. این بازی که با همکاری اسکیپ روم دات آی آر و انجمن اوقات فراغت اصفهان به بهره برداری رسید سرآغاز شروع این سرگرمی در اصفهان بود. اتاق فرار سرگرمی گروهی معمامحور است و همانگونه که احتمالا می دانید شما را به دنیای دیگری میبرد اما در فضای مجازی یا دنیای ویدیو گیم، همه چیز واقعی است و شما در فضایی از پیش ساخته با سناریویی مشخص وارد می شوید. هم اکنون تعداد زیادی اتاق فرار در شهر اصفهان قرار دارد که شما میتوانید با در نظر گرفتن مواردی مثل تعداد نفرات، سن، ژانر بازی و موقعیت مکانی بازی مورد نظرتان رو رزرو و به همراه خانواده، دوستان یا همکاران تجربه کنید. 

شهر اصفهان


اصفهان شهری است که در مرکز ایران قرار دارد و به خاطر تاریخ غنی، معماری خیره کننده و فرهنگ پر جنب و جوشش شناخته شده است. زمانی پایتخت امپراتوری صفویه بوده و به عنوان یکی از زیباترین شهرهای جهان توصیف شده است. این شهر مکان های دیدنی بسیاری از جمله مسجد امام، میدان نقش جهان و کاخ چهل ستون را در خود جای داده است. این مکان ها به خاطر کاشی کاری های پیچیده، موزاییک های رنگارنگ و گنبدهای چشمگیرشان شناخته شده اند. از نظر سرگرمی و سرگرمی، اصفهان گزینه های متنوعی را برای بازدیدکنندگان و افراد محلی ارائه می دهد. یکی از فعالیت های پرطرفدار کاوش در بازارها و بازارهای شهر است که می توانید صنایع دستی سنتی، ادویه جات و منسوجات را بیابید. میدان نقش جهان نیز مکانی محبوب برای تماشای مردم و لذت بردن از اجراهای خیابانی است. اصفهان همچنین به‌خاطر اجرای موسیقی سنتی و رقص‌هایش که در مکان‌هایی مانند تالار وحدت یا کاخ چهل ستون دیده می‌شود، شهرت دارد. علاوه بر این، این شهر دارای یک صحنه غذایی پر رونق با رستوران های بسیاری است که غذاهای لذیذ ایرانی سرو می کنند.
برای علاقه مندان به فضای باز، اصفهان دارای چندین پارک و باغ است، از جمله باغ معروف باغ فین که قدمت آن به قرن شانزدهم می رسد. زاینده رود نیز از میان شهر می گذرد و فرصت هایی برای قایق سواری و پیک نیک فراهم می کند. در مجموع، اصفهان شهری پر از تاریخ، فرهنگ و گزینه های تفریحی است که مطمئناً هر بیننده ای را به وجد می آورد.

بازی‌های گروهی اصفهان


در اصفهان چند گزینه تفریحی گروهی برای جوانان وجود دارد. در اینجا چند نمونه هستند:
- پینت بال: چندین زمین پینت بال در اصفهان وجود دارد که گروهی از دوستان می توانند در محیطی مفرح و امن با یکدیگر به رقابت بپردازند.
- اتاق های فرار: اصفهان دارای چندین اتاق فرار است که گروه ها می توانند با همکاری یکدیگر معماها را حل کنند و قبل از تمام شدن زمان از اتاق موضوعی فرار کنند.
- بولینگ: بولینگ یک فعالیت گروهی محبوب در اصفهان است و چندین سالن بولینگ در اطراف شهر وجود دارد که دوستان می توانند از یک یا دو بازی لذت ببرند.
- تگ لیزری: تگ لیزری یکی دیگر از فعالیت های گروهی مفرح است که جوانان اصفهانی می توانند از آن لذت ببرند. چندین میدان لیزر تگ در اطراف شهر وجود دارد که گروه ها می توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند.
- سینما: اصفهان چندین سالن سینمای مدرن دارد که گروهی از دوستان می توانند آخرین فیلم ها را با هم تماشا کنند.
- شهربازی: شهربازی های متعددی در اصفهان مانند پارک ملت وجود دارد که گروهی از دوستان می توانند در کنار هم از سواری و تفریح لذت ببرند.
- باشگاه های ورزشی: اصفهان دارای باشگاه های ورزشی زیادی است که جوانان می توانند در آن ها به ورزش هایی مانند فوتبال، بسکتبال و والیبال بپردازند.
به طور کلی، اصفهان گزینه های سرگرمی گروهی متنوعی را برای جوانان ارائه می دهد که مطمئناً تجربیات سرگرم کننده و به یاد ماندنی را ارائه می دهند.


بهترین اتاق فرار اصفهان


تقریبا 6 سال از ورود اتاق فرار یا همان اسکیپ روم به اصفهان می گذرد و اتاق فرارهای مختلفی در سبکهای متنوع در این شهر به بهره برداری رسیده است. هر چند که کیفیت یک اتاق فرار قابل سنجش است اما نمیتوان تاثیر سلایق مختلف را نادیده گرفت و با توجه به این مساله نمیتوان به راحتی بهترین اتاق فرار را مشخص کرد. مجموعه اسکیپ روم دات آی آر همواره در تلاش بود که در زمینه طراحی معما، فضاسازی و سناریو بهترین را ارایه دهد. نهایتا بازیکنان اتاق فرار هستند که میتوانند بگویند بهترین اتاق فرار اصفهان از نظر آنها کدام بازی است. 

قیمت اتاق فرار اصفهان


هم اکنون و در سال 1402، قیمت اتاق فرار اصفهان بین 120 تا 180 هزار تومان برای هر نفر متغیر است. طبیعی است که موقیت جغرافیایی شعبه، وسعت بازی، تعداد نفرات، زمان بازی و تکنولوژی استفاده شده در بازی از عواملی است که می‌تواند در قیمت بازی تاثیرگذار باشد. اگر قیمت اتاق فرار اصفهان برای شما عامل تاثیرگذاری در انتخاب بازی است می توانید با بررسی هر بازی، خواندن سناریو و جزییات بازی، انتخاب مناسب و به صرفه‌ای داشته باشید. 

رزرو اتاق فرار اصفهان


شما می‌توانید همین حالا با شماره تلفن  09124723863 تماس بگیرید و اتاق فرار مورد علاقه خود را رزرو کنید. همچنین این امکان برای شما فراهم است که به‌راحتی و با بررسی اطلاعات هر بازی، اتاق فرار مدنظر خود را انتخاب و برای روز و ساعت مدنظر خودتان رزرو کنید. برای رزرو اتاق فرار اصفهان پیشنهاد می‌کنیم حتما اطلاعات هر بازی را به خوبی مطالعه کنید و از طریق وبسایت آنلاین رزرو کنید. برای رزرو آنلاین اتاق فرار اصفهان شما باید مبلغی را به عنوان پیش‌پرداخت (معادل هزینه دو نفر) بپردازید و باقی‌مانده مبلغ را در در شعبه مربوطه و قبل از بازی تسویه نمایید.

پیدا کردن اتاق فرار خوب در اصفهان


شاید بگویید همه اتاق فرارهای اسکیپ روم دات آی آر را بازی کردید و حالا به دنبال بازی خوب دیگری در اصفهان هستید، چه راه‌هایی دارید؟
- جستجوی آنلاین: اتاق‌های فرار اصفهان را می‌توانید در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، جستجو کنید. با این کار لیستی از اتاق‌های فرار در شهر به شما ارائه می‌شود.
شبکه‌های اجتماعی: بسیاری از اتاق‌های فرار در اصفهان صفحاتی در شبکه‌های اجتماعی دارند که در آن به‌روزرسانی‌ها، عکس‌ها و نظرات خود را منتشر می‌کنند. شما می‌توانید اتاق‌های فرار را در اینستاگرام، فیس‌بوک یا سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی جستجو کنید.
بررسی وب‌سایت‌ها: چندین وب‌سایت نقد و بررسی مانند TripAdvisor و Google Reviews وجود دارد که می‌توانید نظرات و رتبه‌بندی اتاق‌های فرار در اصفهان را در آنها بیابید.
شفاهی: از دوستان، همکاران یا آشنایان خود بپرسید که آیا اتاق فرار در اصفهان بازدید کرده‌اند و آیا می‌توانند اتاق‌های خوب را به شما معرفی کنند.
هنگامی که لیستی از اتاق‌های فرار بالقوه تهیه کردید، می‌توانید نظرات را بخوانید و وب‌سایت آنها را بررسی کنید تا ببینید کدام یک با اولویت‌ها و نیازهای شما مطابقت دارد.

ژانر اتاق فرار اصفهان


در دنیای اتاق‌های فرار، ژانر به موضوع یا محیط بازی اشاره دارد. اتاق‌های فرار را می‌توان با ژانرهای مختلفی مانند ترسناک، ماجراجویی، معمایی، علمی تخیلی، فانتزی یا تاریخی طراحی کرد. ژانر اتاق فرار، لحن و فضای بازی را تعیین می‌کند و به غرق شدن بازیکنان در داستان و محیط کمک می‌کند. به‌عنوان‌مثال، یک اتاق فرار با مضمون ترسناک ممکن است دارای فضاسازی تاریک و ترسناک، جلوه‌های صوتی دلهره‌آور و پازل‌هایی باشد که شامل حل معماهای مربوط به موجودات ماوراء طبیعی یا مکان‌های خالی از سکنه می‌شود. از سوی دیگر، یک اتاق فرار با موضوع ماجراجویی ممکن است داستانی پرماجرا و اکشن داشته باشد، با پازل‌هایی که بازیکنان را ملزم به حل سرنخ‌های مربوط به گنج یابی یا کاوش در مکان‌های عجیب‌وغریب می‌کند. ژانر اتاق فرار نیز می‌تواند بر سطح دشواری بازی تأثیر بگذارد، زیرا ژانرهای خاصی ممکن است به معماها یا چالش‌های پیچیده‌تری نیاز داشته باشند تا حل شوند.

تعداد نفرات اتاق فرار در اصفهان


بیشتر اتاق فرارهای اصفهان پذیرای گروه‌های 4 الی 7 نفری هستند. یکی از سوالات پرتکرار دنیای اتاق فرار این است که آیا امکان مراجعه با تعداد بیشتر وجود دارد یا نه؟ در نظر داشته باشید هر بازی با تعداد معماهای مشخص، تعداد مکان محدود و متراژ و گیم‌پلی خاصی طراحی شده است و هر چند که امکان مراجعه شما به تعداد بیشتر وجود دارد اما کیفیت بازی قطعاً کاهش خواهد یافت. در رابطه با تجربه اتاق فرار با کمتر از 4 نفر، هر چند بهتر است همیشه حداقل تعداد نفرات را رعایت کنید اما برای اطلاع از این که چه بازی‌هایی را می‌توانید با تعداد کمتر از 4 نفر بازی کنید با تلفن 09124723863 تماس بگیرید یا با ما در تلگرام در ارتباط باشید. 

اتاق فرار دونفره در اصفهان


اتاق فرار به‌صورت کلی تفریحی گروهی است و عمدتاً گروه‌های 4 الی 7 یا 8 نفری این بازی‌ها را تجربه می‌کنند. اگر دو نفر هستید و می‌خواهید اتاق فرار دو نفره بازی کنید گزینه‌های بازی برای شما بسیار محدود خواهد بود. هر چند در اسکیپ روم دات آی آر این امکان وجود دارد که با پرداخت هزینه مینیمم تعداد شرکت کنندگان یک بازی، آن بازی را به صورت دو نفره تجربه کنید. 

 

طراحی و ساخت اتاق فرار اصفهان


اگر برای شما این سؤال ایجاد شده است که بازی‌های اتاق فرار را چگونه می‌توان طراحی کرد یا ساخت و دوست دارید وارد دنیای کسب‌وکار اتاق فرار شوید، می‌توانید با باتجربه‌ترین تیم در زمینه طراحی و ساخت بازی‌های اتاق فرار، یعنی گروه سرگرمی آفلاین که طراحی و سازنده بازی‌های اسکیپ‌روم دات آی آر است مشورت کنید و اتاق فرار خودتان را افتتاح کنید! گروه سرگرمی آفلاین باتجربه طراحی و اجرای بیش از 30 بازی اتاق فرار پرفروش در کشور، بردگیم اسکیپ باکس، بازی‌های اتاق فرار آنلاین، بازی‌های محیطی در فضای بازی و همچنین بازی‌های سازمانی، بدون شک بهترین گزینه برای شما جهت طراحی و اجرای بازی است. برای اطلاعات بیشتر در زمیه طراحی و ساخت اتاق فرار می‌توانید با با مجموعه تماس بگیرید. 


 

بیشتر...